Kurumsal

Kocaosmanoğlu 1978 yılında üretim sektörüne adımını atmıştır.1994 yılına kadar değişen ve gelişen piyasa koşullarını takip eden ve sektörlerdeki ihtiyaçları gören Kocaosmanoğlu Hayvancılık Ekipmanları sektörüne girerek otomatik suluk imalatına başlamıştır. Daha sonra Veteriner Cerrahi için Trokar, Yutkunma Sondası, Muşet-Gaz Sondası, Cerrah İğnesi imalatına girmiş ve 2007 yılına kadar devam etmiştir.

1994’den beri hayvancılık ekipmanları sektöründeki edindiği birikim ve tecrübesi Kocaosmanoğlu üretime yönelik yatırımlarını artırarak 2007 yılında sektöre yepyeni bir imalatla pulsatör (Süt sağım makinesi beyni) ile girmiştir.Pulsatör imalatını hammaddeden direkt ürüne haline gelecek bir imalat modeli ile tek çatıda toplayarak pulsatör imalatındaki iddasını ortaya koymuştur.

Sektördeki uzun geçmişi üretim, satış ve satış sonrasındaki hassasiyeti, profesyonel bakış açışıyla sektörde kalıcı bir değer olan Kocaosmanoğlu Süt Sağım Ekipmanları sektöründe SESA PULS markasıyla yurtiçinde ciddi bir başarı elde etmiştir. 2013 yılında ise üretim sektöründeki diğer bir ürün olan Pençe imalatınada başlamıştır. Üretimlerinde her zaman yenilikçi bakış açısı ve dinamik üretim yapısı ile gelişim ürün çeşidi artırarak çalışmalarına devam etmektedir.